Szafy przesuwne

szafa z drzwiami przesuwnymi typu komandor kuchniaJako wieloletni producent mebli na wymiar oferujemy szeroką gamę rozwiązań w zakresie przechowywania. Proponowane przez nas szafy na wymiar dostosowane są do indywidualnych preferencji, warunków lokalowych i funkcji, jaką mają spełniać. Wśród nich znajdziecie Państwo garderoby, szafy ubraniowe, pokojowe, biurowe czy hotelowe. Ze względu na zastosowanie podstawą każdej z nich jest strona ergonomiczna. Naszym priorytetem jest maksymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni, umożliwiające estetyczną i schludną segregację artykułów. Dzięki precyzyjnym projektom i nowoczesnym rozwiązaniom szafy INDECO są bardzo pojemne – nawet wtedy, kiedy ich rozmiary nie są tak imponujące jak kompleksowo zaaranżowane garderoby.

szafa z drzwiami przesuwnymi typu komandor sypialniaWe wnętrzach o ograniczonym metrażu doskonale sprawdzają się szafy przesuwane. Ich zastosowanie jest nieocenioną pomocą w zagospodarowaniu pomieszczeń przechodnich, w których brakuje miejsca na typowe, wahadłowo otwierane skrzydła. Szafa z drzwiami przesuwnymi stwarza szereg możliwości aranżacyjnych – rozpoczynając na wykorzystaniu luster, zaś na całkowitym wkomponowaniu frontów w otoczenie kończąc. W naszej codziennej pracy staramy wykraczać poza ogólnie przyjęte schematy. Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania nieszablonowe, na miarę Państwa potrzeb. Wykonana przez nas szafa na zamówienie może pełnić funkcję biblioteki, spiżarni lub doskonale zorganizowanego magazynka majsterkowicza. Podejmujemy się tworzenia także na pozór trudnych lub niemożliwych do wykonania realizacji. Współczesne perspektywy sprawiają, że szafa z drzwiami suwanymi znajduje zastosowanie nawet na poddaszu, bez względu na układ skosów. Taka zabudowa w znacznym stopniu podnosi walory użytkowe najwyższej kondygnacji, czyniąc ją funkcjonalną dla mieszkańców.

szafa z drzwiami przesuwnymi typu komandor przedpokójPodobnymi atutami odznaczają się szafy wnękowe na wymiar, których montaż pozwala na zagospodarowanie przestrzeni, w jakiej nie zmieściłyby się gotowe systemy przechowywania dostępne w sklepach meblarskich. Połączenie ergonomii, trwałości oraz warstwy estetycznej sprawia, ze nasze rozwiązania są kompletne i w pełni zintegrowane z oczekiwaniami Klientów. Wybierając szafy typu INDECO zyskujecie Państwo spersonalizowaną zabudowę w wybranym przez siebie stylu. Jej obecność – w zależności od zamierzenia - podkreśli charakter wnętrza lub całkowicie się z nim scali, będąc jedynie nienachalnym elementem, w którym zmieści się wszystko to, co powinno zostać niewidoczne dla gości.


 
© Salon Firmowy INDECO Bydgoszcz, ul. Marii Skłodowskiej Curie 27, 85-099 Bydgoszcz, tel. 52-345-26-02    webdesign: