Nowoczesne biuro
INDECO oferuje szereg rozwiązań dla powierzchni biurowych. Ich zastosowanie umożliwia uporządkowanie całej dokumentacji oraz akcesoriów niezbędnych do pracy. Wybór przesuwanych drzwi gwarantuje łatwy dostęp do zawartości oraz oszczędność powierzchni. Atutem naszych produktów jest dostosowanie ich do Państwa potrzeb i oczekiwań poprzez indywidualny dobór wysokości, głębokości oraz wnętrza szafy. Ponadto w przypadku ograniczonego miejsca jej część może zostać wykorzystana jako obszar gospodarczy.

Zabudowa INDECO w biurze to ład, porządek oraz doskonała organizacja pracy.

Funkcjonalne wnętrze
Rozwiązania INDECO obejmują wiele elementów składających się na ergonomiczne zagospodarowanie wnętrza garderoby. Należą do nich między innymi głębokie i płytkie kosze, szuflady, wysuwane wieszaki, pantograf, półki na buty, wieszak na krawaty oraz uchwyt na żelazko i rurę odkurzacza. Odwiedzając Autoryzowany Salon Sprzedaży zyskujecie Państwo bezpłatny projekt i wycenę uwzględniające założony budżet oraz funkcje, jakie ma spełniać zabudowa.

Elementy wyposażenia INDECO pozwalają na wygodne i przemyślane zaaranżowanie dostępnej przestrzeni.Twój pokój dzienny
INDECO to zabudowy meblowe zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Szeroki wybór kolorów płyt, luster, szyb oraz wzornictwo profili pozwalają na wykreowanie ulubionej stylistyki w Państwa salonie. Nowoczesny system aluminiowy stwarza możliwość łączenia ze sobą różnych wypełnień - np. płyty i szyby lub lustra - co daje liczne możliwości aranżacyjne w wyglądzie fasady drzwi suwanych. Jego kolejnym atutem jest sposobność do montażu szafy w pomieszczeniu ze skośnym dachem.

Proponowane przez nas projekty łączą w sobie warstwę użytkową z wizualną, kreując przestrzeń przyjazną domownikom.

Wygodna sypialnia
Komfortowa sypialnia to przede wszystkim wygodne łóżko. Nie mniej ważne jest jednak miejsce do przechowywania zapasowej pościeli, piżam, ręczników, ubrań i bielizny. Dobrze zaplanowana garderoba umożliwia znalezienie miejsca na każdy z tych elementów oraz schludną segregację wyprasowanej odzieży na pantografie.

Zabudowa INDECO w sypialni to porządek na co dzień oraz wiele miejsca do składowania bielizny pościelowej.

Zabudowa kuchenna
Wykonujemy meble kuchenne na dowolny wymiar. Oferujemy do wybory fronty:

   • MDF- foliowane
   • MDF- lakierowane
   • drewniane

Zabudowy kuchenne realizujemy zgodnie z projektem przygotowanym przy pomocy specjalistycznego oprogramowania, z uwzględnieniem wszystkich Państwa potrzeb i oczekiwań.

 
© Salon Firmowy INDECO Bydgoszcz, ul. Marii Skłodowskiej Curie 27, 85-099 Bydgoszcz, tel. 52-345-26-02    webdesign: